Jak se k nám dostat

Od Břeclavi 1. z Břeclavi odbočíte na Podivín, a budete se držet vedle kolejí pro vlak. Dál musíte projet Starovičkama směrem do Hustopeč, z Hustopeč pojedete na Velké Němčice - pořád rovně po hlavní, Ve Velkých Němčicích odbočíte na první velké křižovatce do prava na Křepice a tam už bude cesta vyznačena..

nebo za 2. po dálnici D2 sjezdem v Hustopečích a na Velké Němčice a tam na Křepice.


Od Brna 1. Z Brna po silnici č. 52 na Modřice a musíte jet po 2proudové silnici kolem OC Futurum, kde sjezdem na Rajhrad, Břeclav vyjedete a pořád rovně do Rajhradu z Rajhradu po silnici č.425 na Holasice ( tam bacha, hlídají to tam policie ČR a cedule o vesnici jsou hned pod sebou, tedy dodržujte rychlost) z Holasic do Vojkovic a do Židlochovic ze Židlochovic rovně na Nosislav projedete po hlavní a dojedete do Velkých Němčic a na první velké křižovatce odbočíte do leva na Křepice na silnici č. 381, kde už cesta bude vyznačená.
nebo za 2. po dalnici D2 sjezdem na Blučinu projedete Blučinou po hlavní a dojedete na křižovatku, na které pojedete do leva na Židlochovice a tam na Nosislav, Velké Němčíce a Křepice.

Dále se k nám od Brna dostanete směrem na Telnici. Z městské části Tuřany kolem letiště na Telnici, kterou projedete po hlavní silnici pořád rovně na Moutnice, z Moutnic jedete na křižovatce rovně na Křepice a tam už bude cesta vyznačená od křižovatky na Křepice (mimo vesnici Moutnice)

Dále se k nám dostanete i přes Nikolčice a to je hned vesnice vedle Křepic.

Jinak se k nám dostanete i vlakem a autobusem. Vlak jede pouze do Brna, kde přesedáte na linkový autobus do Židlochovic 505, který jede z autobusového nadraží Zvonařka. V Židlochovicích přesednete na autobus 522 do Hustopeč a vystoupíte v Křepicích, zastávka Škola. Nebo vlakem do Hrušovan u Brna a tam přímo na autobus 522.( doporučuji Hrušovany, jelikož autobus 505 nemusíte stihnout než se dostanete na Zvonařku)
Nebo vlak v Břeclavi a tam autobusem 542 do Hustopeč a tam přestoupit na autobus 522 směr Hrušovany u Brna a vystoupite na zastávce Křepice škola.

Cesta bude vyznačena ze všech směrů příjezdu do Křepic až k místu konání akce. Vyznačené taky bude parkování, kam se může zaparkovat. Parkování bude na slunci nebude tam stín tak se přizpůsobte, ať pak nemáte v autě třeba saunu nebo ať si máte čím zakrýt aspoň přední sklo.